Нещодавно у Мінрегіоні відбулась відверта розмова, на яку вже давно чекали. Керівництво Мінрегіону, що є відповідальним за реформу місцевого самоврядування, децентралізацію, керівництво Міністерства охорони здоров’я, керівники облздравів та керівники об’єднаних громад разом з експертами детально обговорили концепцію впровадження децентралізації в сфері охорони здоров’я. Continue reading »
20 квітня відбулася 6-та сесія Ломачинецької сільської ради VII скликання, кворум якої становив 11 депутатів із 14-ти. Першим на порядку денному розглядалося питання про надання згоди на добровільне об’єднання територіальної громади та делегування представників до спільної робочої групи. Continue reading »
Хмельницький обласний осередок ВГО «Комітет виборців України» спільно з Чернівецькою обласною громадською організацією «Комітет виборців» запрошує до участі в дводенному навчальному семінарі в рамках реалізації проекту «Реформування місцевого самоврядування через залучення активних громадян» (що підтримано Національним Фондом підтримки демократії). Під час навчального семінару учасники зможуть поглибити знання щодо реформи місцевого самоврядування та механізмів взаємодії між громадськістю та місцевою владою, а також поділитися кращими практиками громадської участі в місцевому самоврядуванні. Continue reading »
Чернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців» запрошує до участі в дводенному навчальному семінарі в рамках реалізації проекту «Реформування місцевого самоврядування через залучення активних громадян» (що підтримано Національним Фондом підтримки демократії). Під час навчального семінару учасники зможуть поглибити знання щодо реформи місцевого самоврядування та механізмів взаємодії між громадськістю та місцевою владою, а також поділитися кращими практиками громадської участі в місцевому самоврядуванні. Continue reading »
19 квітня 2016 року, в рамках українсько-німецької співпраці в приміщенні Кельменецької райдержадміністрації та районної ради відбулося засідання круглого столу на тему: “Про необхідність підтримки реформи децентралізації”, за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), яке реалізує ряд проектів з підтримки адміністративної та територіальної реформи за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ). Continue reading »
20 квітня Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про фінансування «U-LEAD з Європою: Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».
Підписати зазначену угоду Уряд уповноважив Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка. Continue reading »