Чер 162016
 


IMG_639219 червня 2016 року в трьох селах Рукшинської об’єднаної територіальної громади (надалі ОТГ) проходитимуть перші вибори старост. Старост обиратимуть в сс. Гордівці, Рашків та Чепоноси, а в Пригородку вибори старости були перенесені на початок серпня 2016 року через відсутність вчасно зареєстрованих кандидатів.

15 червня 2016 року Чернівецька обласна громадська організація «Комітет виборців» в рамках програми «Розбудова спроможності в проведенні навчання у виборчому процесі та підвищення обізнаності виборців», що реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з ЦВК, провели два просвітницькі тренінги з питань перших виборців старост в Рукшинській ОТГ.
Учасниками просвітницьких заходів були представники органів місцевого самоврядування, керівники комунальних закладів об’єднаної територіальної громади, члени територіальної та дільничних виборчих комісій, кандидати на посади старост тощо.
Тренер-модератор, заступник голови обласної організації «Комітет виборців», Ігор Баб’юк розповів про головні цілі реформи місцевого самоврядування в Україні, звернув увагу на важливості перших виборів старост в ОТГ. Також під час обговорень звернув увагу на активну участі членів територіальної громади у виборчому процесі.
Учасники просвітницьких заходів отримали відповіді на питання що до правильності процедур під час підготовки та проведення голосування, а також обговорили проблемні питання щодо впливу громадян на прийняття рішень сільською радою ОТГ.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)