Бер 092016
 

_lyustraciya_zag10 березня 2016 року у місті Хмельницькому відбудеться прес-конференція Хмельницької обласної організації ВГО КВУ: «Як проходить люстрація на Хмельниччині: проблеми та шляхи вирішення».

Під час заходу експерти представлять результати моніторингу
люстрації у Хмельницькій області, розглянуть, як проходить люстрація в області і які труднощі виникають при її проведенні. В ході обговорення будуть вироблені рекомендації щодо покращення механізму люстрації в майбутньому. Початок о 12.00 год. в приміщенні за адресою, вул. Кам’янецька, 64. Continue reading »

Приєднуйтесь до нас:
Бер 092016
 

logotip_refrmi-brend_13Кінцевою метою реформ з децентралізації експерти (на це запитання вони могли давати декілька відповідей) бачать у покращенні життя мешканців місцевих громад (54%) та у створенні фінансово незалежних громад (46%). Майже кожний третій (29%) вбачає у меті реформи розширення повноважень органів місцевого самоврядування. 15% вважають, що реформа призведе до скорочення видатків на державний апарат. 8% думають, що головним завданням реформи є просте укрупнення громад, а 7% – прискорення євроінтеграції. Continue reading »

Приєднуйтесь до нас: