Лип 032018
 

Чернівецька ГО «Комітет виборців» спільно з Вижницьким офісом Мережі правового розвитку «Центр правової інформації та консультації» провели круглий стіл на тему: «Особливості надання безоплатної правової допомоги в об’єднаних територіальних громадах». Захід проходив у Вижницькій об’єднаній територіальній громади в приміщенні центральної районної бібліотеки.
До участі в засіданні круглого столу були запрошені представники громадських організацій, в.о. старост ОТГ, а також працівники бібліотечних закладів, які працюють в селах об’єднаної територіальної громади.
З імпульсними доповідями виступили: Ігор Баб’юк – заступник голови Чернівецької організації «Комітет виборців України», Ольга Чепель – юрист Чернівецької організації «Комітет виборців України» та Галина Єрема – керівник Вижницького офісу Мережі правового розвитку «Центр правової інформації та консультації».
В ході проведення круглого столу обговорили:
– права людини та способи їх захисту в об’єднаних територіальних громадах;
– співпрацю органів місцевого самоврядування та громадян в контексті надання правової допомоги;
– правові форми реалізації правової допомоги громадян в умовах децентралізації влади та основні аспекти правової допомоги жителям старостинських округів об’єднаних територіальних громад.
Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на запитання.
Захід проходив у рамках проекту: «Правова освіта громадян в територіальних громадах через Центр правової інформації та консультації».

Приєднуйтесь до нас: