Бер 132020
 

Про це розповідає заступник голови обласної КВУ Ігор Баб’юк
🗣Відповідно до Виборчого кодексу:
✔️Вибори депутатів сільської, селищної ради, міської ради (міста з кількістю виборців до 90 тисяч осіб), проводяться за системою відносної більшості в багатомандатних виборчих округах. У кожному окрузі може бути обрано не менше двох і не більше чотирьох депутатів.
✔️Багатомандатні виборчі округи будуть включати приблизно однакову кількість виборців.
✔️Висування кандидатів в округах проходитиме як від місцевих організацій політичних партій, так і шляхом самовисування.
✔️Виборці голосуватимуть ✍️за одного із обраного у виборчому бюлетені кандидата, шляхом проставляння позначки “плюс” (+) або іншу, що засвідчує його волевиявлення, у квадраті напроти прізвища кандидата в депутати, за якого він голосує.
💡Тобто, для прикладу, Сторожинецька міська рада має 34 депутати. Якщо ми розділимо 34 на три, то ми отримаємо 11 багатомандатних виборчих округи на які буде поділена територія всієї Сторожинецької ОТГ. На кожному окрузі виборці обиратимуть трьох і на одному виборчому окрузі чотирьох депутатів Сторожинецької міської ради.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)