Січ 212019
 

Представники ЗМІ, закладів культури, освіти, влади та громадські активісти зустрілися сьогодні на базі районної бібліотеки у місті Сторожинець Чернівецької області за круглим столом, де активно обговорювали нагальні питання що до важливості оперативного, повного та цікавого висвітлення діяльності ОТГ.
Ігор Баб’юк, директор Буковинського центру виборчих технологій, зазначив, що «в подальшому, для успішного висвітлення інформації, потрібно буде створювати єдине інформаційне поле, яке зможе об’єднати і газети, і радіо, і телебачення. І саме інформаційні агенти об’єднаних громад можуть стати тими людьми, які будуть об’єднувати ЗМІ. Також, говорилося про те, що треба шукати свою місцеву унікальність, яка зацікавить громаду і туристів. Та, на жаль, об’єднані громади поки що не планують розвиток територій».
Петро Брижак, перший заступник голови Сторожинецької міської ради, розповів про те, що «на другій сесії міської ради прийняли програму про співпрацю інформаційного порталу «Сторожинець Інфо» та з газетою «Рідний край». Ще розповів, що відбувається дуже гарна тісна співпраця з бібліотеками, із закладами культури та освіти, які доносять і висвітлюють цікаву інформацію на сайті міської ради. Наразі сайт потребує модернізації». Continue reading »

Приєднуйтесь до нас: