Лют 112021
 

Минулорічного літа люди, що живуть біля бурхливих гірських річок та заплав Дністра і Пруту, опинились у скрутному становищі. Будинки, домогосподарства, сільгоспугіддя ще досі оговтуються після паводку.

Найважче справляються з такими проблемами найуразливіші групи населення: літні люди, люди з інвалідністю, багатодітні сім’ї.

 

Тому, саме вони нещодавно отримали по 100 кг кормів для свійських тварин (пшеницю та кукурудзу) в рамках проекту «iNSitu: природні рішення постраждалим від паводку громадам».

Протягом 4-5 лютого 2021-го року 50 сімей із сіл Банилів, Розтоки та Слобода-Банилів Чернівецької області, серед яких сім’ї з інвалідами 1, 2 та 3 груп, учасниками АТО, репресованими, дітьми війни, багатодітні родини, родини з дитиною-інвалідом, матері-одиначки та інші вразливі категорії, отримали 100 мішків (5 тонн) кормів для свійських тварин. Списки потерпілих внаслідок повені в червні 2020 визначали представники Банилівської сільської ради, старости сіл Слобода-Банилів та Розтоки Вижницького району, оскільки вони краще знають місцеві потреби.

Люди з вдячністю прийняли допомогу, яку вдалося надати за сприяння партнерів проекту та співпраці з місцевими волонтерами.

Видача цієї матеріальної підтримки стала можливою завдяки фінансовій підтримці Швейцарської Конфедерації, що здійснюється в рамках даного проекту та трьохсторонніх договорів про співпрацю, укладених між ГО «Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА», партнерами проекту ГО «Партнерство Український Народний дім в Чернівцях» та Вашківецькою міськрадою, Банилівською і Усть-Путильською сільрадами.

Ця інформація розміщена в рамках проєкту «iNSitu – Природні рішення постраждалим від паводку громадам» за підтримки Швейцарської Конфедерації.

 

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)