Січ 282021
 

Фракція політичної партії “Пропозиція” закликала Чернівецьку міську раду і мера Романа Клічука ініціювати судові позови щодо компаній-управителів “Порядок в домі” та “Єврокомунбуд”.
Текст відповідного депутатського звернення на сесії міськради зачитав депутат “Пропозиції” Олексій Каспрук.


Він вважає, що міська рада має подати судовий позов щодо скасування низки рішень виконавчого комітету та конкурсної комісії з визначення управителів, якими жителям Чернівців нав’язали надання послуг вищевказаними компаніями.

Каспрук наголосив також, що цим фірмам-управителям було передано на безконкурсних умовах комунальні приміщення для здійснення ними підприємницької діяльності. Це, за словами Каспрука, також є зловживанням представників попередньої влади.
Водночас депутат пропонує зобов’язати департамент житлово-комунального господарства виступати у якості третьої особи у кожній судовій справі жителів Чернівців проти компаній “Порядок в домі” та “Єврокомунбуд”. На думку Каспрука, департамент ЖКГ у судах має підтверджувати, що жодні послуги цими компаніями чернівчанам не надавалися.
“Усі ці міфічні тисячі гривень, які вимагають з чернівчан – це просто здирництво, яке попередній склад ради допустив”, – повідомив депутат міськради.
Разом з тим, депутат вважає, що міська рада має запропонувати “Порядку в домі” та “Єврокомунбуду” добровільно відмовитись від практики стягнення із мешканців будинків заборгованості, яка виникла у 2018-19 роках за послуги з утримання будинків, які фактично не надавалися у повному обсязі.
Як відомо, у 2018 році, після дострокової відставки міського голови Чернівців Олексія Каспрука виконавчий комітет призначив управителями кількох сотень житлових будинків приватні фірми, які пов’язують із депутатами міської ради Михайлом Яриничем та Віталієм Михайлішиним.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)