Лют 052021
 

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко повідомив про “ходаків”, які приходять до нього з погрозами і спробами “домовитись” щодо кадрових рішень в апараті облради.
Про це Бойко написав на своїй сторінці у Facebook.


Він зазначив, що так окремі особи відреагували на нещодавні кадрові зміни в комунальних підприємствах Чернівецької області, які “викликали резонанс серед громадськості, журналістів та, в окремих представників старої влади – неабияке обурення”.
“Усі призначення відповідають вимогам чинного законодавства та моралі. Тому, будь-які оскарження, погрози чи спроби “домовитися” не змусять мене змінити вже затвердженні рішення”, – повідомив Бойко.
Він додав, що як голова облради, він буде категоричним “у реакції на “ходаків” та спроби вирішення майнових чи посадових питань через неформальні домовленості, або різного роду “пропозиції”.
“Моєю основною метою є наведення ладу з керівниками та закладами, які вони очолюють. Це є пріоритетним принципом вибору кандидатів на посади комунальних підприємств. Чітко розумію та усвідомлюю, що така позиція може загрожувати мені втратою політичних дивідендів, можливими службовими, або особистими проблемами. Проте, це ціна боротьби з корупцією та закоренілими схемами торгівлі посадами, яку я готовий платити”, – додав голова облради.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)