Лип 222019
 

Спостерігачі Комітету виборців України зафіксували низку технічних порушень під час виборчого процесу 21 липня у Чернівецькій області.

Як повідомив заступник голови Чернівецької обласної організації КВУ Ігор Баб’юк, у Чернівцях на двох виборчих дільницях не вивісили інформаційні плакати про політичні партії, які беруть участь у виборах.

“Члени дільниці пояснюють це тим, що їм не видали плакати. Проте з’ясувалося, що їм видали плакати, просто вони їх не вивішували”, – повідомив І. Баб’юк.

Також, за його словами, ряд порушень виявили в інших виборчих округах Буковини.

“На 203-му окрузі в одній з дільниць не перевертають маленьку скриньку. Мені цікаво, що вони будуть робити, якщо в маленьку скриньку кинуть бюлетень?”, – сказав Баб’юк.

“Також є інформація про те, що у школі №6 голосують не по уточненому списку, а за попереднім. Де вони там розписуються – я не уявляю”, – додав заступник керівника Комітету виборців.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)