Тра 312019
 

Про це, сьогодні під час круглого столу говорили в Чернівцях науковці та громадські діячі.
Наталія Ротар, доктор політичних наук, професор кафедри політології та державного управління ЧНУзупинилась на присутності української тематики в ЗМІ країн Кавказу. За її словами як у Вірменії так і в Азербайжані та Грузії російським ЗМІ вдалось нав’язати свій погляд на події в Україні. «Щоб змінити цю ситуацію, і дипломатичним представництвам у цих країнах, і громадським діячам, які відвідують ці країни, варто більш активно розповідати правду про події в нашій державі».
Сергій Швидюк, кандидат політичних наук, доцент кафедри зупинився на особливостях російського втручання у вибори та референдуми, які відбувались в країнах західної Європи.
Ігор Бабюк, заступник облорганізації КВУ розповів про особливості російської пропаганди в Україні, коли до поширення фейків залучаються представники іноді антагоністичних політичних сил.
На жаль, круглий стіл було перервано повідомленням про замінування 14 корпусу Чернівецького національного університету.
Круглий стілу на тему «Фактор російської пропаганди та дезінформації
під час виборчої кампанії в Україні та її вплив на президентські і майбутні парламентські вибори» відбувся з ініціативи Комітету виборців України та НДІ Європейської інтеграції та регіональних досліджень.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)