Кві 302018
 

На перших виборах у новоутворених Герцаївській та Заставнівській об’єднаних громадах перемогли Василь Скрипкару та Василь Радиш.Такими є результати підрахунку голосів. 
Висуванець від БПП Василь Скрипкару набрав 46% голосів виборців Герцаївської ОТГ, його найближчий переслідувач позапартійний Віктор Чукля на 10% менше. В Заставні ж переможець виборчих перегонів Василь Радиш набрав понад 86% голосів, його опонент Василь Молдован – 8% голосів виборців.
Склад Герцаївської міської ради обіцяє бути більш політично розмаїтим, оскільки п’ятивідсотовий виборчий бар’єр здолали 8 політичних партій. У сесійній залі Заставнівської міськради засідатимуть депутати від 6 партій. Не обійшлося і без електоральних сюрпризів. 


Як свідчать попередні дані виборчих комісій у Заставні найбільшу підтримку виборців має партія «Народний рух України» (23,24%), яка у загальноукраїнських масштабах поки не може конкурувати ні з провладними, ні з опозиційними силами. За нею із результатами 14,19% та 12,4% слідують, відповідно, ВО «Батьківщина» та Радикальна партія. Також у міській раді матимуть представників Народний фронт (11,6%), БПП Солідарність (9,2%) та ВО Самопоміч – 7,5%.
У Герці трійку лідерів очолив БПП «Солідарність» (27%), на другому та третьому місцях опинилися «Опозиційний блок»(17%) та ВО «Батьківщина» (14%). Також у міській раді будуть представники від Радикальної партії Ляшка, Народного фронту, Самопомочі, руху Наливайченка «Справедливість» та Нашого краю.

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)