Жов 092020
 

В селі Дубівці Мамаївської ОТГ Чернівецької області відбулась інформаційно-роз’яснювальна зустріч із виборцями громади. Представники обласної організації КВУ Тарас Халавка та Василь Паламар розповіли про особливості впровадження реформи місцевого самоврядування та місцеві вибори.

На зустрічі були присутні колишні сільські голови, ради яких приєднуються до Мамаївської ОТГ, кандидати в депутати ради, члени дільничних комісій.
Діючий сільський голова Наталія Катрюк розповіла про цікавий досвід міжмуніципального співробітництва між громадами Кіцманського району. Вони вже домовились про спільне використання колишніх районних комунальних установ та створили на їх базі підприємство.
Також обговорили порядок складання бюджетів на наступний рік.
Захід відбувся в рамках проєкту Координатора проектів ОБСЄ в Україні «Підтримка належного врядування в об’єднаних громадах як складової реформи децентралізації».

Приєднуйтесь до нас:

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)