Бібліотека

Бер 192021
 

18 березня на базі регіонального тренінгового центру Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка в режимі онлайн відбувся круглий стіл «Бібліотека відкрита для змін».

Continue reading »

Приєднуйтесь до нас:
Тра 042018
 

2 травня 2018 року за спільної ініціативи Чернівецької обласної організації «Комітет виборців» та Чернівецької обласної універсальної бібліотеки ім. М.Івасюка відбувся інформаційний семінар на тему  «Пошук нового стилю у роботі з громадою»

Захід було організований для представників сільських селищних, міських  бібліотек, що здійснюють свою діяльність в об’єднаних територіальних громадах Чернівецької області. Під час заходу обговорено проблемні питання функціонування бібліотечних установ в умовах формування нової системи управління в об’єднаних територіальних громадах.

Continue reading »

Приєднуйтесь до нас:
Чер 082017
 

Про те, якими можуть бути моделі функціонування і розвитку бібліотек в умовах децентралізації, спілкувалися учасники круглого столу, що відбувся 6 червня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка за ініціативи  Буковинського центру виборчих технологій. Досвідом роботи в об’єднаних територіальних громадах та складнощами, з якими доводиться зустрічатися, ділилися представники бібліотечних закладів Волинської, Луганської, Львівської, Полтавської,Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей. Участь в заході взяли також експерти-консультанти Офісу реформ у Чернівецькому відділенні Асоціації міст України, представники влади та громадські активісти.
За словами Євгенії Олійник (експерт БЦВТ), протягом минулого року вже було проведено низку заходів – вебінарів, веб-конференцій, які стосувалися роботи бібліотек в умовах ОТГ. Спільно з експертами Чернівецької обласної громадської організації «Комітет виборців України»  здійснювалися виїзди в райони, де під час круглих столів представники бібліотек, об’єднаних громад та районної влади спілкувалися, озвучували проблеми і спільно шукали рішення. Поряд з тим, тема не втрачає своєї актуальності, і на сьогодні є ще багато запитань, які потребують відповідей. У перспективі, зазначила Євгенія Олійник, планується організувати подібний круглий стіл на рівні Києва за участю представників профільних міністерств. Continue reading »

Приєднуйтесь до нас:
Тра 152016
 

Самі собі творимо владу

Приєднуйтесь до нас:
Тра 062016
 

Обличчям до людей: посібник з громадської участі для депутатів місцевих рад

Приєднуйтесь до нас:
Тра 062016
 

ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАД: як взаємодіяти та спільно вирішувати проблеми громади

Приєднуйтесь до нас:
Кві 102016
 

Обличчям до людей: Принципи доброго врядування: посібник
для депутатів місцевих рад / Укладач – І.О.Бабюк; Редактор –
І.О.Гаврада. Чернівці, 2014, – 96 с.
Посібник підготовлений Чернівецькою обласною громадською організацією «Комітет виборців», розрахований на депутатів місцевих рад, працівників місцевих партійних організацій та виборців. У виданні подаються міжнародні принципи належного (доброго) врядування, які засновані на Європейській хартії місцевого самоврядування (прийнятої Радою Європи 15 жовтня 1985 року у Страсбурзі). Видання містить нормативно-правові документи щодо налагодження доброго врядування в місцевих громадах.

Обличчям до людей: Принципи доброго врядування: посібник для депутатів місцевих рад

Приєднуйтесь до нас:
Кві 102016
 

Посібник із зразками місцевих нормативно-правових актів підготовлений
Чернівецькою обласною громадською організацією «Комітет виборців», розрахований на депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та виборців.
Укладач – І.О.Баб’юк; Редактор – І.О.Гаврада. Чернівці, 2012, – 100 с.

Обличчям до людей: Принципи доброго врядування: посібник для депутатів місцевих рад

Приєднуйтесь до нас: